Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 07.05.2011 23:26:39 

ZDRAVĚ ŽÍT A PŘITOM SI NĚCO PŘIVYDĚLAT

Dokonalý přírodní multivitamín

                  ŘASA                     

                        CENNÝ PRODUKT Z NAŠI PŘÍRODY              


CHLORELLA SP.
V úvodu je nutno zdůraznit, že řasy patří mezi nejstarší obyvatele naší planety. V četných pojednáních je tato zelená řasa často označována jako ideální potravní doplněk. Plně pochopit význam chlorely pro zdravou výživu člověka předpokládá seznámit se i s její dávnou historií. Tato jednobuněčná rostlina připomíná samé počátky osidlování naší planety živými organismy. Z energie slunce a z minerálů vody dovedla syntetizovat a ve svém miniaturním těle – velikost červené krvinky, ukládat velmi komplexní produkty nutné ke svému přežití a rozmnožování. Je to nenapodobitelná původní harmonická směs vitamínů, minerálů, bílkovin, vlákniny, stopových prvků a speciálních látek (chlorofyl, karotenoidy, Chlorella růstový faktor /CGF/ a další), která se v přírodě tvořila tisíce let.
Další významnou vlastností chlorely je živinové složení její biomasy. Obsahuje kolem 50 % bílkovin, připomínajících svým aminokyselinovým složením protein živočišného původu.
Podívejme se nyní na některé složky biomasy blíže. Například počtem vitamínů se chlorela řadí mezi multivitamínové doplňky. Nikoliv však ve smyslu jejich absolutního množství, ale především pro jejich vzájemné zastoupení i využitelnost.


 Zastoupení vitamínů, minerálů a ostatních látek ve 100 g suché hmoty Chlorelly sp.

 

Vitamín B 
Vitamín B2
Vitamín B3
Vitamín B5
Vitamín B6
Vitamín B12
Vitamín H (biotin) 
Kyselina listová 
Vitamín 
Vitamín
Betakaroten 
Fosfor 
Draslík 
Síra
Hořčík
11,8 mg 
4,4 mg
21,9 mg
1,3 mg
2,8 
0,8 mg 
0,03 mg 
4,2 mg  
29,8 mg 
65,5 mg 
105 mg 
1200 mg 
870 mg 
600 mg 
300 mg
Vápník 
Železo
Mangan 
Zinek
Měď 
Kobalt
Isoleucin
Lucin 
Lysin 
Methionin 
Phenylalanin 
Threonin 
Tryptofan 
Valin 
Chlorella růst. faktor
230 mg 
70 mg 
14 mg 
11 mg 
4 mg
0,5 g
2,01 g
4,74 g 
3,59 g
1,34 g
2,67 g 
2,52 g
0,80 g
3,45 g
2,5 OD/g/L

 
Nalezneme zde všechny vitamíny B komplexu. Ten společně s kyselinou pantotenovou a biotinem příznivě působí na stav kůže a kožních derivátů – vlasů a nehtů. Uživateli chlorely jsou tyto zjevné efekty často jako prvé zaznamenávány. Chlorela dále obsahuje velké množství rostlinných barviv – karotenoidů. Betakaroten je nejvýznamnějším z nich. Je nejen prekurzorem vitamínu A, ale i uznávaným antioxidantem a také antikarcinogenem. Minerální látky jsou další cennou složkou chlorely. Chlorela je skutečný dar přírody s širokým využitím zejména pro lidi s nepravidelnou nebo jednostrannou stravou, pro lidi s nadváhou, při zvýšené fyzické či duševní zátěží, v rekonvalescenci, u seniorů apod. Při dlouhodobém užívání se stává i účinným prostředkem prevence. 

Chlorella Growth Factor – CGF
CGF je zkratkou anglického Chlorella Growth Factor, což znamená Chlorella růstový faktor. Jedná se o nejúčinnější složku řasy. Tento výtažek obsahuje volné aminokyseliny, vitamíny, minerální a jiné příznivé látky, z nichž některé nebyly stále vědci identifikovány. Zjištěné účinky CGF jsou však pozoruhodné. Podporuje regeneraci tkání, především dělení a růst buněk. V dětství dokonce zrychluje celkový růst a vývoj organismu. Posiluje schopnost likvidovat cizorodé bakterie a má pozitivní vliv na celkovou obranyschopnost lidského těla. Celkově můžeme říct, že CGF má úžasnou schopnost léčit lidské tělo. 

Posílení lidské imunity
CGF svým působením na lidský organismus stimuluje tvorbu bílých krvinek a jejich zvýšenou aktivitu proti cizorodým látkám. Tímto způsobem přirozeně zvyšuje obranyschopnost lidského těla bez jakýchkoli vedlejších účinků, protože CGF pouze umožňuje našemu tělu lépe využít své přirozené schopnosti. Dokonce lze při aplikaci CGF dosáhnout výborných účinků při prevenci nádorových onemocnění, neboť roste odolnost těla proti rakovinným buňkám. Při pravidelném užívání CGF je dosahováno lepších výsledků i při samotném léčení těchto onemocnění. 


 

.

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist
Všude na kole Všude na koleWeb Katalog

Levný nocleh. - Velmi levná dovolená nebo prázdniny.

Krasa.cz Parfemy.cz Prozdravi.cz
Prozdravi.cz Hodinky.cz Sperky.cz NakupniCentrum.cz Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek
CYKLOBANDA.com Pneu e-shop - pneumatiky Katalog ikon a webů Pro zdraví, krásu i domácnost Výměna odkazů, ikonek a bannerů Stazie.info - web nejen o výdělku Teď je čas darovat krev
Sinclair ZX Spectrum - 8bitová legenda Vítejte u Tichošlápka v Jeseníkách Webmix - foto příroda, Náchodsko Toplink - katalog odkazů Vandalusie KdeJe - internetový portál
Top banner. Nejlepší bannery
www.uvodnik.cz volny-cas Katalog web stránek Webatlas.cz CEDULE.net katalog www Top stránky MLM + ZDRAVÍ,CYKLISTIKA suprklikacky.cz
Všude na kole ikonka ikonka ikonka Všude na kole