Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 07.05.2011 23:26:39 

ZDRAVĚ ŽÍT A PŘITOM SI NĚCO PŘIVYDĚLAT

Zdraví

 Existuje několik zásad zdravé životosprávy:

1) Snažte se udržovat pestrost stavy. Tím zajistíte přísun všech nezbytných živin v dostatečném množství.
2) Denně byste měli sníst pět porcí ovoce nebo zeleniny.
3) Ve stravování dodržujte pravidelnost, ideální je jíst pětkrát den (snídaně – svačina – oběd- svačina – večeře).
4) Omezte konzumaci rychlého občerstvení jako hamburgery, hranolky. Stejně tak byste neměli holdovat ani sladkostem a zákuskům.
5) Z jídla udělejte rituál. Jezte nejlépe ve společnosti přátel či rodiny.
6) V zásadě neexistují dobré a špatné potraviny. Co existuje, to jsou dobré a špatné stravovací návyky. Všechny potraviny mohou být zařazeny do jídelníčku, jen je třeba respektovat jistá pravidla týkající se četnosti konzumace.
7) Ujídání tělu neprospívá. Pokud se mu však nemůžete ubránit, snažte se ujídat „zdravě“ – nachystejte si sušené ovoce nebo oříšky, případně ovocný nebo zeleninový salát.
8) Dodržujte pitný režim, denně byste měli přijmout zhruba 1,5 – 2 litry tekutin. Pokud aktivně sportujete, může to být i více.
9) Snažte se třikrát týdně věnovat nějaké sportovní aktivitě, a to po dobu alespoň 40 minut. Pokud to nejde, tělu udělá dobře i půlhodinová fyzická aktivita denně, přičemž nemusí jít o namáhavé cvičení – stačí chůze, domácí práce apod.
10) Nehladovějte. Hlad je největším nepřítelem správného stravování.

 

POTRAVINOVÉ DOPLŇKY

Potravinové doplňky řeší problém Vašeho zdraví přesně tak, jak to potřebuje Vaše tělo. To vše šetrnou a bezpečnou cestou, čistě přírodních produktů bez jakékoliv chemie.
Nejde tedy jen o to, aby jste užívali nějaký potravinový doplněk. Ale to hlavní je, aby se tyto účinné látky zabudovaly doslova do každé buňky ve Vašem těle. Jedině tak můžou zlepšit jejich funkci a přispět k Vašemu celkovému zdraví.

DŮLEŽITÁ JE VÝROBA

Zpracovávání přírodních produktů moderní technologií, jako je mikronizace a nanotechnologie. Náš organismus dokáže díky tomuto zpracování lépe vstřebávat a využívat účinné látky. Úprava umožňuje snížit dávkování a tím i případné zvýšené zatížení trávicího traktu.


                                                                             ZAJÍMAVÉ ODKAZY


TOPlist
Všude na kole Všude na koleWeb Katalog

Levný nocleh. - Velmi levná dovolená nebo prázdniny.

Krasa.cz Parfemy.cz Prozdravi.cz
Prozdravi.cz Hodinky.cz Sperky.cz NakupniCentrum.cz Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek
CYKLOBANDA.com Pneu e-shop - pneumatiky Katalog ikon a webů Pro zdraví, krásu i domácnost Výměna odkazů, ikonek a bannerů Stazie.info - web nejen o výdělku Teď je čas darovat krev
Sinclair ZX Spectrum - 8bitová legenda Vítejte u Tichošlápka v Jeseníkách Webmix - foto příroda, Náchodsko Toplink - katalog odkazů Vandalusie KdeJe - internetový portál
Top banner. Nejlepší bannery
www.uvodnik.cz volny-cas Katalog web stránek Webatlas.cz CEDULE.net katalog www Top stránky MLM + ZDRAVÍ,CYKLISTIKA suprklikacky.cz
Všude na kole ikonka ikonka ikonka Všude na kole